כלים של משתמש

כלים של אתר


משוב

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
משוב [2011/07/19 17:09]
techdesk נוצר
משוב [2011/10/24 12:04]
techdesk
שורה 4: שורה 4:
   * ניקוד חלקי מוקנה **ברוב** השאלות בהתאם לרמת ההצלחה בשאלה.   * ניקוד חלקי מוקנה **ברוב** השאלות בהתאם לרמת ההצלחה בשאלה.
   * הניקוד **אינו אחיד** בין חלקי השאלות,​ אלא נקבע בהתאם לדרישות הצוות האקדמי שפיתח את השאלות.   * הניקוד **אינו אחיד** בין חלקי השאלות,​ אלא נקבע בהתאם לדרישות הצוות האקדמי שפיתח את השאלות.
-  * ישנם שאלות שאינם מקנים ניקוד חלקי, על סמך הנחיות הצוות האקדמי האחראי.+  * ישנן שאלות שאינן מקנות ניקוד חלקי, על סמך הנחיות הצוות האקדמי האחראי.
   * אין לצוות התמיכה יכולת לשנות את כללי הניקוד במהלך הסמסטר.   * אין לצוות התמיכה יכולת לשנות את כללי הניקוד במהלך הסמסטר.
   * הצעות לשינוי חלוקת הניקוד יבדקו מול הצוות האקדמי למען שיפור השאלות לסמסטרים **עתידיים** בלבד.   * הצעות לשינוי חלוקת הניקוד יבדקו מול הצוות האקדמי למען שיפור השאלות לסמסטרים **עתידיים** בלבד.
שורה 10: שורה 10:
 ===שיטות ניקוד נפוצות=== ===שיטות ניקוד נפוצות===
   - כל סעיף שווה לחלק שווה בניקוד,​ והניקוד בסעיף מתחלק בין מרכיבי הסעיף.   - כל סעיף שווה לחלק שווה בניקוד,​ והניקוד בסעיף מתחלק בין מרכיבי הסעיף.
-  - שאלות בהם משקל הסעיפים שונים.+  - שאלות בהם משקל הסעיפים שונה.
   - שאלות או סעיפים שאינם מקנים ניקוד חלקי.   - שאלות או סעיפים שאינם מקנים ניקוד חלקי.
  
שורה 21: שורה 21:
  
 ====משוב==== ====משוב====
-  * אנו מנסים לתכנת את השאלות כך שיתנו משוב בהתאם לטעויות שהתגלו בבדיקה. +  * אנו מנסים לתכנת את השאלות כך שתנתן משוב בהתאם לטעויות שהתגלו בבדיקה. 
-  * ישנם שאלות שנותנים רק הארה/​הערה אחד, וישנם שאלות שנותנים מספר הערות בזה אחר זה.+  * ישנן שאלות שנותנות רק הארה/​הערה אחד, וישנן שאלות שנותנות מספר הערות בזו אחר זו.
   * במקרים רבים המשוב מפנה את תשומת לב הסטודנט לטעות הראשונה או לטעויות הראשונות.   * במקרים רבים המשוב מפנה את תשומת לב הסטודנט לטעות הראשונה או לטעויות הראשונות.
     * **אין להבין מכך** שאין טעויות נוספות בהמשך השאלה.     * **אין להבין מכך** שאין טעויות נוספות בהמשך השאלה.
   * אם יש המלצות לשיפור המשוב, או לטעויות שאפשר לתת להם משוב מיוחד - אנא הפנו את הרעיונות ל[[תקלות וקבלת עזרה מצוות התמיכה#​צוות תמיכה טכנית]] על מנת שיוכלו לשפר את השירות לסטודנטים בעתיד.   * אם יש המלצות לשיפור המשוב, או לטעויות שאפשר לתת להם משוב מיוחד - אנא הפנו את הרעיונות ל[[תקלות וקבלת עזרה מצוות התמיכה#​צוות תמיכה טכנית]] על מנת שיוכלו לשפר את השירות לסטודנטים בעתיד.
 +
 +----
 +
 +====חזרה על המשוב להזנה קודמת====
 +  * ניתן להשתמש באפשרות לטעינת תשובות/​משוב קודם, על ידי הקלדת הפקודה Control-L.
 +  * בתפריט אפשר לעבור על כל התשובות שהוזנו ונשמרו בעבר, וכן לשחזר את המשוב שהמערכת נתנה לכל הזנה שהתקבלה.
משוב.txt · מועד השינוי האחרון: 2011/10/24 12:04 על ידי techdesk