כלים של משתמש

כלים של אתר


המלצות_לעבודה_עם_המערכת

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה האחרונה הגירסה הבאה בשני הצדדים
המלצות_לעבודה_עם_המערכת [2011/07/19 10:31]
techdesk [המלצות בקשר לקבלת תמיכה]
המלצות_לעבודה_עם_המערכת [2011/08/17 22:31]
techdesk [המלצות כלליות]
שורה 5: שורה 5:
   - למדו את [[כללי הכתיבה המתמטית במערכת]],​ והעזרו בשיעור ההכנה הראשון //​היכרות עם MathNet// כדי להתרגל לצורת העבודה עם המערכת.   - למדו את [[כללי הכתיבה המתמטית במערכת]],​ והעזרו בשיעור ההכנה הראשון //​היכרות עם MathNet// כדי להתרגל לצורת העבודה עם המערכת.
   - זכרו כי כל סטודנט מקבל נתונים שונים, ולכן סטודנטים שונים מקבלים תשובות שונות.   - זכרו כי כל סטודנט מקבל נתונים שונים, ולכן סטודנטים שונים מקבלים תשובות שונות.
-  - העזרו באפשרות ל[[הדפסה]],​ ופתור את השאלות **לפני** הגשת תשובות באמצעות המערכת.+  - העזרו באפשרות ל[[הדפסה]],​ ופתרו את השאלות **לפני** הגשת תשובות באמצעות המערכת.
   - לרשותכם מספר נסיונות לפתרון כל שאלה (בדרך כלל 4 לשאלות שיעורי בית), השתמשו בהם **בתבונה** והמנעו מניחושים.   - לרשותכם מספר נסיונות לפתרון כל שאלה (בדרך כלל 4 לשאלות שיעורי בית), השתמשו בהם **בתבונה** והמנעו מניחושים.
   - השתדלו להגיש את שעורי הבית מוקדם ככל האפשר, והמנעו מהגשה ברגע האחרון.   - השתדלו להגיש את שעורי הבית מוקדם ככל האפשר, והמנעו מהגשה ברגע האחרון.
-    - קחו בחשבון את הזמן הנדרש לקבלת מענה מצוות התמיכה,​ במדה ותזדקקו לו –  אל תצפו כי המענה יגיע לפני מועד ההגשה, אם שלחתם את בקשתכם ביום האחרון או אפילו יום לפני. ראה [[תקלות וקבלת עזרה מצוות התמיכה#​מדיניות זמן תגובה]].+    - קחו בחשבון את הזמן הנדרש לקבלת מענה מצוות התמיכה,​ במדה ותזדקקו לו –  אל תצפו כי המענה יגיע לפני מועד ההגשה, אם שלחתם את בקשתכם ביום האחרון או אפילו יום לפני. ראו [[תקלות וקבלת עזרה מצוות התמיכה#​מדיניות זמן תגובה]].
     - זכרו כי המערכת עמוסה לקראת מועדי ההגשה, ולכן היא אטית יותר.     - זכרו כי המערכת עמוסה לקראת מועדי ההגשה, ולכן היא אטית יותר.
     - זכרו כי תרגיל שהוגש דקה אחת אחרי מועד ההגשה נחשב כתרגיל שהוגש באיחור,​ ולכן ציונו לא יירשם.     - זכרו כי תרגיל שהוגש דקה אחת אחרי מועד ההגשה נחשב כתרגיל שהוגש באיחור,​ ולכן ציונו לא יירשם.
המלצות_לעבודה_עם_המערכת.txt · מועד השינוי האחרון: 2011/08/17 22:34 על ידי techdesk