כלים של משתמש

כלים של אתר


הדפסה

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
הדפסה [2011/08/17 22:44]
techdesk [הזמנת קובץ PDF של משימה]
הדפסה [2016/11/15 15:03] (הגרסה הנוכחית)
techdesk [הזמנת קובץ PDF של משימה]
שורה 10: שורה 10:
   * ניתן להזמין מהמערכת קובץ PDF לכל תרגיל בית ולכל שיעור תרגול.   * ניתן להזמין מהמערכת קובץ PDF לכל תרגיל בית ולכל שיעור תרגול.
   * לא ניתן לקבל קבצי PDF של שיעורי ההכנה.   * לא ניתן לקבל קבצי PDF של שיעורי ההכנה.
-  * ליצירת קובץ שבו מודפסות השאלות בשני תורים לכל דף, לחץ על הכפתור {{:​tcprint3_off_pdf.gif?​nolink&​83|}} ליד המשימה. +  * ליצירת קובץ שבו מודפסות השאלות בשני תורים לכל דף, לחץ על הכפתור {{:​tcprint3_off_pdf.gif?​nolink&​83|Image of 2 column PDF creation icon}} ליד המשימה. 
-  * כפתור {{:​print3_off_pdf.gif?​nolink&​83|}} מזמין קובץ שבו יש רק תור אחד (גדול יותר) לכל עמוד (ולכן קובץ כזה דורש יותר דפי נייר להדפסה).+  * כפתור {{:​print3_off_pdf.gif?​nolink&​83|Image of single column PDF creation icon}} מזמין קובץ שבו יש רק תור אחד (גדול יותר) לכל עמוד (ולכן קובץ כזה דורש יותר דפי נייר להדפסה).
  
 ====תור ההדפסות==== ====תור ההדפסות====
שורה 21: שורה 21:
   - קובץ שנוצר, נשמר במערכת למשך כ- 12 ימים.   - קובץ שנוצר, נשמר במערכת למשך כ- 12 ימים.
     * כל עוד הקובץ קיים, תוכלו להוריד אותו ללא המתנה.     * כל עוד הקובץ קיים, תוכלו להוריד אותו ללא המתנה.
-  - לכן, מומלץ שתשלח את הקבוץ לתור, ואם העומס גדול "​תאסוף"​ אותו מאוחר יותר.+  - לכן, מומלץ שתשלח את הקובץ לתור, ואם העומס גדול "​תאסוף"​ אותו מאוחר יותר.
   - למערכת יצור קבצי ה- PDF תהליך בקרה אוטומטי שמוחק משימות שנתקעות בתהליך היצור. אי לכך, נדיר ביותר שתור ההדפסות ישאר תקוע ליותר מרבע שעה.   - למערכת יצור קבצי ה- PDF תהליך בקרה אוטומטי שמוחק משימות שנתקעות בתהליך היצור. אי לכך, נדיר ביותר שתור ההדפסות ישאר תקוע ליותר מרבע שעה.
-  - אם התור אינו מתקדם למשך יותר מחצי שעה, או שקיבלת קובץ פגום, מומלץ לשלוח הודעה לצוות [[תמיכה הטכנית]],​ שיבדקו את הנושא.+  - אם התור אינו מתקדם למשך יותר מחצי שעה, או שקיבלת קובץ פגום, מומלץ לשלוח הודעה לצוות ​ה[[תקלות וקבלת עזרה מצוות התמיכה#​תמיכה הטכנית]],​ שיבדוק את הנושא.
  
  
שורה 36: שורה 36:
  
   * PDF (קיצור של Portable Document Format) היא פורמט של קובץ להעברת מסמכים שפותח ע"י חברת [[http://​www.adobe.com|Adobe]].   * PDF (קיצור של Portable Document Format) היא פורמט של קובץ להעברת מסמכים שפותח ע"י חברת [[http://​www.adobe.com|Adobe]].
-  * היתרון המרכזי של פורמט זה היא האפשרות להעביר מסמכים למחשבים שונים בצורה אמינה (בלי לפגוע בצורת החומר, ובלי דרישה שלמחשב היעד יהיה אותו תוכנה בה נוצר התוכן). ​+  * היתרון המרכזי של פורמט זה היא האפשרות להעביר מסמכים למחשבים שונים בצורה אמינה (בלי לפגוע בצורת החומר, ובלי דרישה שלמחשב היעד יהיה אותה תוכנה בה נוצר התוכן). ​
   * קריאת קבצי PDF נתמכת בכל מערכות ההפעלה הנוכחיות למחשבים,​ במכשירי טלפון חכמים (smart phones), ועוד.   * קריאת קבצי PDF נתמכת בכל מערכות ההפעלה הנוכחיות למחשבים,​ במכשירי טלפון חכמים (smart phones), ועוד.
-  * בגלל היתרונות של פורנט זה, היא הפכה ל"​תקן"​ בלתי-פורמטי (standard) ​לפירסום מסמכים אלקטרונים.+  * בגלל היתרונות של פורמט זה, היא הפכה ל"​תקן" ​(standard) ​בלתי-פורמלי לפירסום מסמכים אלקטרונים.
  
 למידע נוסף ראה: ​ למידע נוסף ראה: ​
הדפסה.1313610249.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2011/08/17 22:44 על ידי techdesk