כלים של משתמש

כלים של אתר


הדפסה

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
הדפסה [2011/06/01 17:41]
techdesk נוצר
הדפסה [2016/11/15 15:03] (הגרסה הנוכחית)
techdesk [הזמנת קובץ PDF של משימה]
שורה 1: שורה 1:
 =====יצירת קובץ להדפסה===== =====יצירת קובץ להדפסה=====
   * המערכת יוצרת עבורך קובץ [[#​תוכנות לקריאת קבצי PDF|PDF]] של גיליון התרגילים האישי שלך על פי בקשה.   * המערכת יוצרת עבורך קובץ [[#​תוכנות לקריאת קבצי PDF|PDF]] של גיליון התרגילים האישי שלך על פי בקשה.
-  * קבצי ה- [[#​תוכנות לקריאת קבצי ​PDF|PDF]] ​נוצרים לפי השאלות שנמצאות במערכת בזמן יצירתם. ​+  * קבצי ה- PDF נוצרים לפי השאלות שנמצאות במערכת בזמן יצירתם. ​
     * קבצים אלו נשמרים למשך כ- 12 ימים.     * קבצים אלו נשמרים למשך כ- 12 ימים.
-    * במקרה של תיקונים קלים בשאלות תופץ הודעה דרך רשימת התפוצה של הסטודנטים בקורס, אך לא יעודכנו קבצי ה- [[#​תוכנות לקריאת קבצי ​PDF|PDF]] ​שכבר נוצרו.+    * במקרה של תיקונים קלים בשאלות תופץ הודעה דרך רשימת התפוצה של הסטודנטים בקורס, אך לא יעודכנו קבצי ה- PDF שכבר נוצרו.
     * התיקונים יופיעו אם כך, רק על גבי התרגיל המוצג באתר.     * התיקונים יופיעו אם כך, רק על גבי התרגיל המוצג באתר.
-    * בתיקונים **מהותיים** יעודכנו גם קבצי ה- [[#תוכנות לקריאת קבצי PDF|PDF]], אך תצטרך להוריד את הגירסה המעודכנת.+    * בתיקונים **מהותיים** יעודכנו גם קבצי ה- PDF, אך תצטרך להוריד את הגירסה המעודכנת. 
 + 
 +====הזמנת קובץ PDF של משימה==== 
 +  * ניתן להזמין מהמערכת ​קובץ PDF לכל תרגיל בית ולכל שיעור תרגול. 
 +  * לא ניתן לקבל ​קבצי PDF של שיעורי ההכנה. 
 +  * ליצירת קובץ שבו מודפסות השאלות בשני תורים לכל דף, לחץ על הכפתור {{:​tcprint3_off_pdf.gif?​nolink&​83|Image of 2 column ​PDF creation icon}} ליד המשימה. 
 +  * כפתור {{:​print3_off_pdf.gif?​nolink&​83|Image of single column PDF creation icon}} מזמין קובץ שבו יש רק תור ​אחד (גדול יותר) לכל עמוד (ולכן קובץ כזה דורש יותר דפי נייר להדפסה). 
 + 
 +====תור ההדפסות==== 
 + 
 +יצירת קבצי PDF נעשית באמצעות "​תור הדפסות"​. 
 +  - זמן ההכנה של כל קובץ יכול לארוך מספר דקות בודדות (אך בד"​כ לוקח פחות זמן - רק שניות). 
 +  - כאשר הביקוש לשירותי "​הדפסה"​ גדול נוצר עומס שמעכב את יצירת קבצי ה- PDF. במקרה כזה ייתכן שתדרשו להמתין זמן ארוך יותר עד שהתרגיל האישי שלך יהיה מוכן להורדה. 
 +  - בעקרון הבקשות ליצירת קובץ הדפסה יטופלו אחת-אחת לפי סדר הכניסה לתור. 
 +  - קובץ שנוצר, נשמר במערכת למשך כ- 12 ימים. 
 +    * כל עוד הקובץ קיים, תוכלו ​להוריד אותו ללא ​המתנה. 
 +  - לכן, מומלץ שתשלח את הקובץ לתור, ואם העומס ​גדול "​תאסוף"​ אותו מאוחר ​יותר
 +  - למערכת יצור קבצי ה- PDF תהליך בקרה אוטומטי שמוחק משימות שנתקעות בתהליך היצור. אי לכך, נדיר ביותר שתור ההדפסות ישאר תקוע ליותר מרבע שעה
 +  - אם התור אינו ​מתקדם למשך יותר מחצי שעה, או שקיבלת קובץ פגום, מומלץ לשלוח הודעה לצוות ה[[תקלות וקבלת עזרה מצוות התמיכה#​תמיכה הטכנית]], שיבדוק את הנושא. 
 + 
 + 
 + 
 + 
 + 
  
  
שורה 12: שורה 36:
  
   * PDF (קיצור של Portable Document Format) היא פורמט של קובץ להעברת מסמכים שפותח ע"י חברת [[http://​www.adobe.com|Adobe]].   * PDF (קיצור של Portable Document Format) היא פורמט של קובץ להעברת מסמכים שפותח ע"י חברת [[http://​www.adobe.com|Adobe]].
-  * היתרון המרכזי של פורמט זה היא האפשרות להעביר מסמכים למחשבים שונים בצורה אמינה (בלי לפגוע בצורת החומר, ובלי דרישה שלמחשב היעד יהיה אותו תוכנה בה נוצר התוכן). ​+  * היתרון המרכזי של פורמט זה היא האפשרות להעביר מסמכים למחשבים שונים בצורה אמינה (בלי לפגוע בצורת החומר, ובלי דרישה שלמחשב היעד יהיה אותה תוכנה בה נוצר התוכן). ​
   * קריאת קבצי PDF נתמכת בכל מערכות ההפעלה הנוכחיות למחשבים,​ במכשירי טלפון חכמים (smart phones), ועוד.   * קריאת קבצי PDF נתמכת בכל מערכות ההפעלה הנוכחיות למחשבים,​ במכשירי טלפון חכמים (smart phones), ועוד.
-  * בגלל היתרונות של פורנט זה, היא הפכה ל"​תקן"​ בלתי-פורמטי (standard) ​לפירסום מסמכים אלקטרונים.+  * בגלל היתרונות של פורמט זה, היא הפכה ל"​תקן" ​(standard) ​בלתי-פורמלי לפירסום מסמכים אלקטרונים.
  
 למידע נוסף ראה: ​ למידע נוסף ראה: ​
הדפסה.1306939260.txt.gz · מועד השינוי האחרון: 2011/06/01 17:41 על ידי techdesk