כלים של משתמש

כלים של אתר


הדפסה

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה הבאה
הגירסה הקודמת
הדפסה [2011/08/17 22:48]
techdesk [מה זה PDF?]
הדפסה [2016/11/15 15:03]
techdesk [הזמנת קובץ PDF של משימה]
שורה 10: שורה 10:
   * ניתן להזמין מהמערכת קובץ PDF לכל תרגיל בית ולכל שיעור תרגול.   * ניתן להזמין מהמערכת קובץ PDF לכל תרגיל בית ולכל שיעור תרגול.
   * לא ניתן לקבל קבצי PDF של שיעורי ההכנה.   * לא ניתן לקבל קבצי PDF של שיעורי ההכנה.
-  * ליצירת קובץ שבו מודפסות השאלות בשני תורים לכל דף, לחץ על הכפתור {{:​tcprint3_off_pdf.gif?​nolink&​83|}} ליד המשימה. +  * ליצירת קובץ שבו מודפסות השאלות בשני תורים לכל דף, לחץ על הכפתור {{:​tcprint3_off_pdf.gif?​nolink&​83|Image of 2 column PDF creation icon}} ליד המשימה. 
-  * כפתור {{:​print3_off_pdf.gif?​nolink&​83|}} מזמין קובץ שבו יש רק תור אחד (גדול יותר) לכל עמוד (ולכן קובץ כזה דורש יותר דפי נייר להדפסה).+  * כפתור {{:​print3_off_pdf.gif?​nolink&​83|Image of single column PDF creation icon}} מזמין קובץ שבו יש רק תור אחד (גדול יותר) לכל עמוד (ולכן קובץ כזה דורש יותר דפי נייר להדפסה).
  
 ====תור ההדפסות==== ====תור ההדפסות====
שורה 38: שורה 38:
   * היתרון המרכזי של פורמט זה היא האפשרות להעביר מסמכים למחשבים שונים בצורה אמינה (בלי לפגוע בצורת החומר, ובלי דרישה שלמחשב היעד יהיה אותה תוכנה בה נוצר התוכן). ​   * היתרון המרכזי של פורמט זה היא האפשרות להעביר מסמכים למחשבים שונים בצורה אמינה (בלי לפגוע בצורת החומר, ובלי דרישה שלמחשב היעד יהיה אותה תוכנה בה נוצר התוכן). ​
   * קריאת קבצי PDF נתמכת בכל מערכות ההפעלה הנוכחיות למחשבים,​ במכשירי טלפון חכמים (smart phones), ועוד.   * קריאת קבצי PDF נתמכת בכל מערכות ההפעלה הנוכחיות למחשבים,​ במכשירי טלפון חכמים (smart phones), ועוד.
-  * בגלל היתרונות של פורמט זה, היא הפכה ל"​תקן"​ בלתי-פורמלי ​(standard) ​לפירסום מסמכים אלקטרונים.+  * בגלל היתרונות של פורמט זה, היא הפכה ל"​תקן" ​(standard) ​בלתי-פורמלי לפירסום מסמכים אלקטרונים.
  
 למידע נוסף ראה: ​ למידע נוסף ראה: ​
הדפסה.txt · מועד השינוי האחרון: 2016/11/15 15:03 על ידי techdesk