כלים של משתמש

כלים של אתר


בעיות_בהצגת_השאלות

הבדלים

כאן מוצגים ההבדלים בין הגרסה שנבחרה והגרסה הנוכחית של הדף.

קישור לתצוגה השוואה זו

גירסה קודמת בשני הצדדים הגירסה הקודמת
הגירסה האחרונה הגירסה הבאה בשני הצדדים
בעיות_בהצגת_השאלות [2014/09/17 14:25]
techdesk [אי אפשר לראות חלק מהחלון]
בעיות_בהצגת_השאלות [2014/09/18 11:51]
techdesk [אי אפשר לראות חלק מהחלון]
שורה 27: שורה 27:
       * יש להחזיר את הדף ממנו טוענים את השאלות לגודל הרגיל (100%) על ידי שימוש בתפריטי הדפדפן **לפני** טעינת השאלות.       * יש להחזיר את הדף ממנו טוענים את השאלות לגודל הרגיל (100%) על ידי שימוש בתפריטי הדפדפן **לפני** טעינת השאלות.
         * ברוב בדפדפנים ניתן ללחוץ על Control-0 (ספרה אפס יחד עם המקש Control) על מנת להחזיר את המצב הרגיל (ללא כל הגדלה או הקטנה).         * ברוב בדפדפנים ניתן ללחוץ על Control-0 (ספרה אפס יחד עם המקש Control) על מנת להחזיר את המצב הרגיל (ללא כל הגדלה או הקטנה).
-      * דווח לנו שבגרסאות ​מסוימות של FireFox (וכנראה אם הגדרות מסוימותיש צורך לעבוד ב- ZOOM שונה (למשל 80%) כדי שהדפים יטענו נכון. אם האזור ​האפור בשאלה רחבה יותר מסרגל ​הכלים מתחת ​לשאלה, יש להקטין את ערך ההגדלה,​ ולהיפך.+      * דווח לנו שלפעמים שבמערכת ההפעלה מוגדלת ZOOM באופן כללי. במקרים אלה, לפחות ב FireFox ​יש צורך לאזן את ה-ZOOM של מערכת ההפעלה בערך ה- ZOOM של FireFox. ​למשל כאשר מערכת ההפעלה מגדילה ל- 125% ו- FireFox מקטינה ​ל- 80% יהיה איזון.
       * לצערינו,​ אין כיום אפשרות למנוע את ההגדלה/​הקטנה על ידי דף ה- HTML.        * לצערינו,​ אין כיום אפשרות למנוע את ההגדלה/​הקטנה על ידי דף ה- HTML. 
         * לכן הטיפול היא **רק** בצד המשתמש.         * לכן הטיפול היא **רק** בצד המשתמש.
בעיות_בהצגת_השאלות.txt · מועד השינוי האחרון: 2016/11/15 15:00 על ידי techdesk